Kim jesteśmy?

Nazywam się Jacek Zandecki. Jestem prawnikiem specjalizującym się od 20 lat w prawie ochrony środowiska i związanych z tym zagadnieniach. Oddaję do Twojej dyspozycji swoją wiedzę oraz wiedzę moich współpracowników tworzących specjalistyczną firmę doradczą Ecer Technika Sp. z o.o.

1300840203Działamy na rynku od 1998 roku. Nasz zespół tworzy grupa dobrze wykształconych i doświadczonych profesjonalistów. Każdy z nich zajmuje się swoją specjalizacją (ochrona wód, ochrona przed hałasem, ochrona powietrza, ochrona przyrody, gospodarka odpadami) tak aby wszystkie opracowania były na jak najwyższym poziomie.

Nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach i konferencjach naukowych, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Wiele napisanych przez nich artykułów zostało opublikowanych w czasopismach branżowych. W szczególnie skomplikowanych przypadkach korzystamy z konsultacji z pracownikami naukowymi wyższych uczelni z całej Polski. Na stałe współpracujemy z akredytowanymi laboratoriami badawczymi oraz Kancelarią Radcy Prawnego Tomasz Adamiec.
Dzięki doświadczeniu, profesjonalizmowi oraz kompetencji naszego zespołu wszelkie zagadnienia są rozwiązywane rzetelnie, a klienci traktowani indywidualnie.
Działamy na terenie całej Polski. Wykonaliśmy dotychczas dla naszych klientów ponad 1000 opracowań z zakresu ochrony środowiska wraz z uzyskaniem pozytywnych decyzji administracyjnych.

Występowaliśmy w imieniu naszych klientów w wielu postępowaniach administracyjnych i sądowo-administracyjnych, uzyskując zamierzony wynik.
Nie boimy się spraw trudnych i skomplikowanych. Cenimy czas Państwa oraz własny, dlatego też działamy sprawnie, dokładając wszelkich starań, by zlecenia były ukończone w jak najkrótszym terminie.

 Jacek Zandecki

prezes zarządu
ECER Technika Sp. z o.o.